O firmie

Firma położona jest w północno-wschodniej Polsce w mieście Pisz na Mazurach. Zakład Tokarsko-Ślusarski „SKRAWMET”, którego założycielem jak i właścicielem jest Grzegorz Karwowski istnieje od 15 maja 1991 roku. W pierwszych latach działalności była to firma jednoosobowa, obecnie jest zakładem zatrudniającym 50 osób.

Podstawą działalności firmy są wyroby z drutu, które wykonujemy według własnych projektów oraz indywidualnych zamówień klienta. Ponadto zajmujemy się obróbką metali, jak również wykonywaniem nietypowych części i elementów metalowych służących do utrzymania ruchu w zakładach współpracujących i na potrzeby własne. Wyspecjalizowana kadra zatrudniona w naszej firmie dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem: od sporządzenia projektu poprzez przygotowanie egzemplarza prototypowego do rozpoczęcia produkcji.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z drutu tj.

  • stojaki reklamowe
  • regały, półki sklepowe,
  • kosze nastawne,
  • kosze składane,
  • zawieszki,
  • kraty z drutu
  • inne wyroby wg. zamówień klienta

Działania polegające na unowocześnieniu parku maszynowego, wprowadzenie nowych procesów technologicznych i zmierzające do podnoszenia zdolności produkcyjnych miały miejsce przez cały czas istnienia zakładu.

W 2011r nasz park maszynowy zasiliła nowoczesna giętarka do drutu sterowana numerycznie. Giętarka pozwala na gięcie prętów okrągłych w rozmiarach od O 2- O 10. Gwarantuje ona 100% powtarzalności wykonywanych detali.

Rok 2012 to zakup kolejnej maszyny a dokładnie zgrzewarki VARRO S 2DAR. Przeznaczona jest do zgrzewania krat i siatek z drutu, wszelkiego rodzaju półek z drutu. Maksymalny wymiar zgrzewanych siatek to 980mm x 2000mm.

Posiadamy własną lakiernię proszkową, co umożliwia nam wykonanie wyrobu najwyższej jakości. Powierzchnie naszych wyrobów pokrywane są lakierami proszkowymi według pełnej kolorystyki palety RAL.

Lata doświadczeń i owocnej współpracy z wieloma przedsiębiorcami ugruntowały naszą pozycję na rynku. Nasze produkty cieszą się uznaniem naszych klientów w Polsce jak i za granicą. Zapewniamy szybką realizację zleceń, konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy.

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze wyroby

Zawieszki, haczyki

zawieszki na regały wystawowe, stojaki ekspozycyjne i kraty

Kosze i przegrody

kosze wolnostojące, montowane do regałów bądź na kraty

Stojaki reklamowe i regały

stojaki i regały reklamowe do ekspozycji towarów

Kraty i siatki z drutu

kraty i siatki z drutu o max wymiarach 980 x 2000 mm

Pozostałe wyroby z drutu

podpórki do kwiatów, warzyw, świeczniki, itp.

Usługi

Malowanie proszkowe

malowanie proszkowe w dowolnym kolorze palety RAL

Usługi spawalnicze

usługi w zakresie spawania metodą: MIG, MAG i TIG

Gięcie drutu

Gięcie drutu wykonujemy na maszynach sterowanych CNC.